TLÜ/KALEVil pool hooaega läbi

Eile toimus TLÜ/KALEV korvpallimeeskonna selle aasta viimane mäng Haapsalus “Ei kokkuleppe mängudele” projekti raames. Vastaseks oli Kalev/Cramo ning tasavägine mäng lõppes seisuga 64:74 vastaste kasuks.

Kuigi lõppseis näitas meie kahjuks, sai Haapsalusse kogunenud publik näha väga põnevat korvpallilahingut täie raha eest.

Mängu algus oli TLÜ poolt rabe ja ei suudetud hästi skoorida, aga teisel poolajal võitles TLÜ 19 punktise vahe tagasi ja suudeti korraks ka juhtima minna. VTB-liiga sats oli raskustes Kristo Saage, Mihkel Kure ja Robertas Grabauskase ohjeldamisega. Neljandal veerandil vedasid Cramo leegionärid siiski enda meeskonna võiduni. Kalle Klandorf võttis veel paarkümmend sekundit enne mängu lõppu peatreenerina enda viimase time outi, aga lõppu enam päästa ei andnud.

Kalevi parimatena tõid oma viimast mängu Kalevi eest mänginud Robertas Grabauskas 14 punkti ja 10 lauapalli, Kaido Saks 15 punkti ning Kristo Saage 12 punkti.

Nüüd on kuni uue aastani mängudest paus ja meeskond saab uuesti jõuvarud koguda, et uuel aastal uue hooga edasi panna!