Toimus Tallinna Spordiselts Kalev perepäev

Toimus Tallinna Spordiselts Kalev perepäev

Pühapäeval, 27.mail toimus Kalevi Keskstaadionil Tallinna Spordiselts Kalevi Perepäev. Üritusel osales ligikaudu 200 külastajat!

Päevakava oli väga elamusrikas ja lapsed said ennast proovile panna erinevatel spordialadel. Toimusid orienteerumisvõistlus, mälumäng, jäähoki, ragbi, jalgpalli, võrkpalli, korvpalli ja tennise osavusmängud.

Terve päev oli töös lastele tasuta batuut ning rõõmsat meeleolu aitas üleval hoida kohale kutsutud esineja, lauluvõistluse „Eesti laul 2017″ finalist Liina Ariadne Pedanik. Samuti oli hea võimalus tunnistada Jalgpalliklubi Tallinna Kalevi 2-1 paremust Tartu Tammeka üle.

Ürituse lahked sponsorid olid kõigile kehakinnituseks välja pannud Balbiino jäätised ja Mamma pannkoogid, seega ei pääsenud ka nälg näpistama!

„Täname kõiki osalejaid ja külalisi toreda loodud atmosfääri eest! Üritus õnnestus ja peole tuli palju peresid. Kindlasti ei jää toimunud üritus viimaseks ning pakume ka tulevikus samalaadset meelelahutust ja võimalust koos perega aega veeta,” – võttis perepäeva kokku Tallinna Spordiselts Kalevi juhatuse liige Gert Kullamäe.

Parimad meeskonnad, kes kõigis 9.mängus suutsid saavutada häid tulemusi, said vahvad kingitused ja auhinnad.

Eraldi aitäh Ksenija Baltale ja Gert Kullamäele, kes oma osavõtuga rikastasid perepäeva ja inspireerisid Tallinna Kalevi noorsportlasi ning kelle eeskuju jälgides on võimalik suuri sihte seada ja neid tööga ellu viia!

27.05.2018 toimus Tallinna Spordiselts Kalev perepäev. Selle päeva korraldamine oli üks meie KÜSK-i arenguhüppe projekti raames toimuvatest sündmustest. Osalesid kõikide spordikoolide esindajad, uute liituvate klubide õpilased ja lapsevanemad. Päev lõppes huvitava jalgpallivõistluse vaatamisega, kus vastamini olid Tallinna Kalevi Jalgpalliklubi ja Tartu Tammeka võistkond. 

27.05.2018 toimus Tallinna Spordiselts Kalev perepäev. Selle päeva korraldamine oli üks meie KÜSK-i arenguhüppe projekti raames toimuvatest sündmustest.
Osalesid kõikide spordikoolide esindajad, uute liituvate klubide õpilased ja lapsevanemad. Päev lõppes huvitava jalgpallivõistluse vaatamisega, kus vastamini olid Tallinna Kalevi Jalgpalliklubi ja Tartu Tammeka võistkond.

 

  34014523_2524290457796623_789402993161142272_n  BALBIINO-logo-01

Share this post


Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.